igapäev

Fail: Blondist brünetiks

Seda, et ma oma juukseid üle pika aja jälle pruuniks tahaks värvida, hakkasin ma mõtlema juba aprillis. Kui ma siis juuksurisse helistasin ja öeldi, et lähim vaba aeg on umbes 3 nädala pärast, keeldusin ma sellest ja jäin nukralt edasi passima. Noh, et helistan millalgi uuesti. Mingi rumal komme või soov lihtsalt, et kui ma helistan, tahaks lähima nädala jooksul aega saada. Ilmselgelt olen ma Viljandi eluga (ja oma viimase juuksurikogemusega elus) harjunud ja ei oska arvestada, et Tallinnas ilmselt ongi jumala normaalne, et ootad kuu aega hea juuksuri järjekorras. :D Ühesõnaga oleks ma praeguseks jõudnud juba seitse korda juuksuris käia, kui ma oleksin endale aprillis aja pikalt ette kinni pannud, mida ma aga ei teinud ja üleeile taas juuksurisse helistades selgus, et vabad ajad alles juulis – halloo.

Kärsitu nagu ma olen, pidin lõpuks ohjad ikka enda kätte võtma ja käsi haaraski poes juuksevärvi järele. Valisin Garnier Olia toonis hele šokolaadipruun, mis paki peal oli selline natuke piimashokolaadikarva ja kergelt ka punaka läikega. Ma ei tea, olen ma liiga kaua nüüd blond olnud või mis, aga otstele hakkas värv üsna halvasti peale, st ülevalt poolt jäi intensiivsem ja otstest nagu kumaks blondi läbi. Ei mäleta, et kui viimati ~7a tagasi tumedaks värvisin, siis sellist probleemi oleks täheldanud. :D

Aga noh, möks peas ja mis seal ikka. Nutan, et ei viitsi üle 2 nädala juuksuriaega oodata ja nõnda see eluke on. Piltidel on kuidagi eriti haigelt helepunane hoopis see toon jäänud, aga see on ilmselt valgusemängust tingitud, sest päike paistis tagant.  Tegelt on ikka natuke pruunikam ja natuke tumedam (tsekkige nt instagrami ka). Eks näis, kas lõpuks panen juuksuriaja ikka kirja, et keegi korralikult üle teeks (millest ma viimase kolme kuu statistika järgi julgen kahelda) või ühel hetkel asun jälle ise mäkerdama. Yolo, ennast väga ei häiri, aga tahaks lihtsalt, et toon oleks natuke intensiivsem ja pruunikam ehk siis et hele põhi niiväga läbi ei kumaks. :)

lilleline jakk6ks /top Vero ModaIMG_8760-1 IMG_8767-1

23 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga