beebiblogi

Emme linnupoeg

Kui ma kunagi Mallu blogist seda body nägin, ei liigutanud see mind väga meeletult. Ei tea, kas sellepärast, et ma polnud beebiasjadest tol hetkel veel üldse huvitatud või lihtsalt ei tahtnud päris samasugune olla. Nüüd aga kui ma täiega beebiasjade lainel olen, tuli mulle see body kohe meelde. Kuidagi tikkus silme ette kogu aeg ja tundus ikkagi nii armas ja mõtlesin, et ega sellepärast, et kellelgi see veel on, ei pea ju minu linnupojakegi ilma oma linnupoja särgita ringi käima. Nii ma ta endale siis ostukorvi toppisin.

Ja pole ma kade kui ka teie tahate niisugust imearmsat eestikeelse tekstiga body oma lapsele või kellelegi kingituseks hankida, sest tõsiasi ju on, et need on ikkagi kordades rohkem südamesseminevad ja erilisemad kui igasugused mommy&daddy tekstidega ingliskeelsed asjad. Soetada saab niisuguseid kodumaiseid asju minuminu lehelt, kus on veel palju teiste tekstide ja piltidega valikuidki. Hetkel on seal ka pisitilluke soodushind neile ja lisaks kui liitute uudiskirjaga, saate oma meilile sooduskupongi, millega hind langeb veelgi. :)

Suurest ärevusest aga tegin ma oma tellimuse natuke liiga kiirelt, sest kui ma seal nende bodyde vahel valisin, mõtlesin muudkui et võiks olla ka midagi issidega seoses, aga ei olnud. Kõigest PÄEV hiljem vaatasin ma seda lehte uuesti ja mida ma nägin – ISSI VÄIKE PÄIKE – vot just täpselt niisuguse tekstiga täiesti uus body on neile müüki tulnud. Just nagu oleks keegi mu mõtteid salaja lugenud! Oeh. Tuleb nüüd see ka endale (õigemini lapsele ikka) millalgi muretseda. :)

IMG_0638 IMG_0640 linnupoeg1

One Comment

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga