Fotograafia

Day 5: Minu lemmik värv

Oh, kui piinlik. Surun siin teisi inimesi fotoväljakutses loomingulisem olema ja täna on mul endal just niisugune päev, et kohe üldse ei viitsi ega taha midagi luua, ega mõeldagi midagi geniaalset. Kindlasti mängib oma rolli ka see, et mul esiteks puudub lemmik värv ja miljonite värvide seast valida välja see üks, millest midagi luua – no can do. Teiseks see, et ma pühendasin tänase päeva koristamisele, külaliste vastuvõtmisele ja Annabeli nohu ravimisele. Aga teiste osalejate pildid on väga ilusad vaadata. :)

Ise lähenesin asjale hoopis täiesti teistpidi ehk et pildistasin üles meie pere sügise-talve lemmik värvid. Ei mingit fotograafilisust. Konkreetselt ja selgelt värv. Lihtsalt on nõnda juhtunud, et meie kõigi kolme pimeda hooaja rõivad on beežikates-pruunides toonides. Ma muidu fännan kirju-mirjut, aga sügisel puhkab silm just naturaalse tooni peal. Keio fännab niisama igapäevaselt pruuni ja noh, Annabelil pole lihtsalt pääsu. :D

teema:
your favorite color (sinu lemmikvärv)IMG_1770-1-4

kaamera: Canon EOS 600D
objektiiv: Canon 50mm f/1.8

3 kommentaari

 • Maria

  Ma küll tavaliselt ei kommenteeri siin, käin vaid vaikselt su blogi piilumas. Katre Su pildid on super ilusad! Piltide koha pealt on Sul ilusam blogi mis ma kunagi näinud olen. Lausa silm puhkab Sinu blogi sirvides. Imeline. Sa peaksid kindlasti fotograafia eriala edasi vaatama, päriselt Sul on annet. Sooviksin isegi, et hakkaksid pildistamisi tegema, meie pere tuleks küll Sinu juurde :) Palju edu ja hoian pöialt, et võidaksid selle võistluse!

  • Katre

   Aitäh nende sõnade eest. Tähendavad väga palju! :)
   Eks mul ongi väike plaan sellel alal end rohkem arendada ja tahaksin väga hakata mingi aeg pildistamisi tegema, praktiseerimise mõttes.

   Ja see challenge ei ole minu jaoks võistlus, vaid pigem enda proovilepanek. Lisaks tunnen, et see arendab tohutult mõtlemist, kompositsiooni, loomingulisust jne. Mis kõik tuleb ühele fotograafile vägagi kasuks. :D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga