igapäev,  Ilu&Mood

Boo! Halloween

Ütleme nii, et mina Halloweeni ei pidanud ja ma ei osanudki arvata, et Eestis seda üldse väga eriliselt peetakse. Pole ju meile eriti omane komme veel ja pigem ikkagi selline usa filmide teema. Või olen ma midagi maha maganud? :D Siiski-siiski olin.. (positiivselt) üllatunud, et facebook ja instagram väga suures mahus kostüümi- ja grimmiteemaliste piltide alla mattusid. Big up kõigile, kes endaga vaeva nägid. :)

Annabeli riietasin ma tagasihoidlikult ja armsalt, mitte kostümeeritult ega midagi, sest nagu ma ütlesin, ega ma halloweeni ei pidanud ja ei hakanud üksi kodus pidama ka. Aga Lindexi “So cute it’s scary sarjast talle üks komplekt selga ajada oli ikkagi üsna kohane. Kuldne (beež) ja valge on nii-nii mu lemmikute värvide hulgas hetkel. :)

Annabeli outfit LINDEX

IMG_2178-1IMG_2183-1 IMG_2187-1 IMG_2188-1 IMG_2195-1 IMG_2198-1IMG_2164-1c

5 kommentaari

 • liisa

  Hei!
  Teemast mööda, aga nägin et sul kusagil pildi peal oli lahe parka seljas. Kust ostsid või tellisid? Nii väga igatsen endale ka kena parkat aga pole veel sellise hinnaga leidnud mida osta kannataks.
  Tänud ette

 • K

  Minu arust on ikka lahedad need inimesed, kes pole aastatki kõrgkoolis käinud ja räägivad, et lihttööline olla ei taha ja tahab ikka juhatajaks saada sellel alal :D
  Unistama peab, selles peitub edu, kuid unistusi aitab täita ikka spetsialiseerumine, sest taevast pole veel eriti midagi sadanud :)

  • Katre

   Ma läheks südamest meeleldi kõrgkooli, aga kuna mul ei ole hetkel veel nägemust, kelleks saada ja sealjuures ka MIDA ÕPPIDA, siis pole nagu mõtet kooli lihtsalt aega ja raha samas raiskama minna. Kool on ikka inimestele, kes teavad, mida nad samas tahavad või enam-vähem.

   Ma näiteks tean, et meeleldi võtaks mõned fotograafiakursused, aga vot fotograafiat kooli päris õppima veel ei läheks, sest see valik ei ole nii kindel.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga