beebiblogi,  Ilu&Mood

asos maternity jeans

Terve elu olen olnud suuremalt jaolt teksainimene. Teksapüksid on lihtsalt must-have asi ja peamiselt tunnen end mugavalt just teksapükse kandes. Nüüd aga mil kõik olemasolevad on natukene pisikeseks jäänud ja enam eest kinni ei lähe, olingi ahastuses, et mis saab.

Üks osa minust mõtles, et küll kannatab ka seelikute, retuusidega ära ja kodusolles saab ju üldse muudmoodi mugavalt riides käia, kuid teine osa minust pidas siiski vajalikuks endale soetada üks paar rasedapükse, nii hirmsad kui nad ka välja ei näe enamiku jaoks. Samas kui seda rasedust kestab ainult vähem kui aasta ja neid pükse oleks vaja kanda kõigest mõni kuu võib-olla, ei tahtnud palju raha nende eest välja käia ja leidsin ASOS‘est hea pakkumise.

Madalad ja skinnyd (mitte liiga suure ja koleda kummiäärega) püksid sain kätte ~€20-ga ja olen selle ostuga rahul. Tavahind on pükstel ~33€. Vähemalt süda saab rahulikumalt põksuda, teades, et kui mul siiski peaks see püksiisu tulema, on mul mida jalga panna, sest retuuside ja tuunikaga käimine on mind juba ära tüüdanud.

One Comment

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga