beebiblogi

armsad ebayleiud beebile

Netiavarustes leidub igasuguseid huvitavaid asju, mis silma hakkavad. Jagan mõndasid soodsaid leidusid ka teiega, sest äkki kellelegi teisele hakkab ka silm samamoodi peale. :)


Näiteks levitati ühes foorumis heegeldatud mänguasju ja nende hulka lisati ka pilt heegeldatud voodikarussellist. Vähe sellest, et mind öökullid sümpatiseerivad, on käsitöö ju ka väga hinnas. Kahjuks ei tea ma, kust sellist leiutist täpsemalt osta saab. Ehk tuleb ise teha või lasta kellelgi oskajamal endale teha, aga idee on super armas.

Öökullikujutisega heegeldatud mütsike. Niisuguse nagu pildil, saab soetada siit. Kui aga ebay otsingusse kirjutada “baby crochet owl” siis tuleb igasuguseid erinevaid valikuid nii värvide kui tegumoe poolest.

Ka märkasin ebays niisugust huvitavat t-särki rasedatele. Hinnaks tuleb kuskil ~26€ ja soetada saab siit. Kahjuks aga arvan ma, et on ju vaid ~kaks viimast kuud jäänud ja hiljem jääks see särk soiku, aga kui ma oleksin selle särgi avastanud raseduse esimestel kuudel, oleks see olnud väga huvitav variant oma rasedusest teadaandmiseks teistele. ;)

Küll juba natukene kasvanud beebidele (alates 6.kuust), aga superarmsad püksikesed igasugustes erinevates variantides. Ja hinnaks tuleb kõigest ~5.11 eurot! :) Ka neid saab enda saab endale ebayst.

Imenunnud beebipapud ka juurde (0-6 kuud). Jällegi ebayst ja hinnaks veidi alla 2€.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga