igapäev,  Kodu

Annabeli magamistoa nurgakene

Kuna kogu meie elamise kõõõõikse kõige armsam poolik nurgakene on otselooooomulikult Annabeli nurgakene, siis klõpsutasin selle üles. :3 Muidugi on veel palju, mida tema pesaossa juurde tahaks ja üleüldse tahaks talle päris tema oma toakest, aga tuleb leppida sellega, mis on, nii et selline ta on.

Olen vaimusilmas mõelnud, et kui ta kunagi oma toa saab, siis see saab peamiselt olema tumepruun, valge ja eritoonides roosa. Kuskil nurgas oleks mängukööginurk ja ühes seinas oleks mõnusalt hubane lugemis/joonistamisnurk, seintel igasugused vahvad pildid ja postrid ja oh.. ilus on mõelda. :D

Mille üle ma praegu aga tema pesas kõige uhkem ja rõõmsam olen, on see riidehoidja. Ma ei tea, kas ma olen seda varem näidanud? Vist niimoodi konkreetselt mitte? Igatahes tegi selle Annabelile minu isa/tema vanaisa ja see on täpselt ideaaaalne! Olete vist aimu juba saanud, et tegu on ühe kuldsete kätega mehega, eksole… :D

Mul oli ammuilma nägemus, et ilusate kleitide ja riiete eksponeerimiseks peaks lapse toas esinema niisugune asi, kuhu saaks nad riputada nii, et neid kogu aeg imetleda saab, mitte nagu ülejäänud riideid, kuskile kapiuste taha peitma. Surfasin absoluutselt igasuguseid mööblipoode ja sellist asja lihtsalt ei eksisteerinud mitte kuskil. Samas, kui ma googeldasin “baby clothes rack,” leidsin palju inspiratsiooni, milline see olla võiks.

Kurtsin oma muret ka isale ja näitasin googlest ette inspiratsioonipilte, millist imeasja ma tahaks ja mida ma mitte kuskilt osta ei saa. Isa vastas “Käkitegu!” ja võttis asja tegemise kavva. Tulemus sai veelgi parem kui ma ette kujutada oskasin!

Tahtsin, et riidepuul oleks all ka kastike, kuhu saaks panna jalanõusid või mõne korvikese sallide-mütside jaoks. Korvikest ma veel ostnud ei ole, aga kunagi tuleb. Lillekleepsud kleepisin ise küljele ja nagi kruvisin ka külge, et sinna saaks riputada mõne üleriide või kotikesi. Imeline!

Pakkusin isale lausa välja, et ta võiks neid müügiks teha, sest need on nii imelised ja tõsiselt, kuskilt Eestis ei ole leida, aga ta arvas, et tegemise kulu tuleb suurem kui inimesed nõus maksma oleks. Mina oleksin olnud nõus sellise riidepuu näiteks 100-150 euri eest isegi ostma, sest no nii ilus on. Kui ma neid mööda netti surfasin, siis nägin sarnase raha eest palju käkimaid variante ja üleüldse, mööbel, eriti isetehtud mööbel on nagunii nii kallis.

Riided, mis hetkel riidepuul ripuvad, on kõik skooritud kaltsukatest soodsa hinnaga. Imelised leiud! Kassikott on pärit H&Mist, oravatossud Zarast. Voodikardin, mis Annabeli voodi kohal ripub, on tellitud eBayst. Voodipesu meisterdab Annabelile minu ema/tema vanaema ja lilled, mille ma kaunistuseks tema mööblile olen ronitaimedena istutanud, sai ta eelmisel aastal sünnipäevaks ja on imeliseks sisustuselemendiks! Pisike lambavaip on IKEAst. :)

Kuna meie päris kiisu on hetkel Eestimaal, nagu te teate, siis on tema koha hetkel üle võtnud pehme siiamikiisu, kellest on ühtlasi saanud Annabeli kaisuloom. Tema esimene! ^^
IMG_6341-1IMG_6355-1IMG_6336-1IMG_6369-1IMG_6348-1IMG_6357-1IMG_6361-1IMG_6374-1IMG_6376-1IMG_6339-1IMG_6380-2

9 kommentaari

 • www.minajamuud.blogspot.com

  Tõesti ilus riidepuuhoidik, hea äriidee :)
  Meil on samamoodi pulgad võreka keskelt ära võetud. Aga kui leian kuskilt sobiva tavavoodi, siis tuleb võrevoodiga hüvasti jätta.

  Kuna sa kavatsed vòrevoodi kokku panna ja lapse tavavoodisse magama panna?

  • Katre

   Ostaks kohe uue voodi kui selle jaoks oleks karjuv vajadus, aga kuna ta mahub võrevoodisse veel nii hästi ja on nõus seal magama, siis ei ole selleks kulutuseks hetkel nagu mõtet. Kannatab edasi lükata. Ühtlasi.. äkki issi teeb hoopis mingi ägeda voodi – we’ll see. :D

 • Ekukas

  Tõesti armas riidepuu. Ja äriideena oleks see ka väga hea. Usu mind, ma olen ärikorraldust õppinud! :D Ei peagi ju kohe lademetes neid valmis vorpima, võib ka tellimuse peale teha esialgu. :)

 • M.

  See riidehoidja on väga ilus! Sobib voodiga nii ilusti kokku nagu oleks poest komplektina ostnud :) igatahes ma ka soovitan isaga äri hakata tegema – tema teeb riidehoidja valmis, sina kujundad kleepsude vms ning turundad ;)

 • Eneli

  Apppi, see riidepuu on niii armas! Tellimustööna oleks ju väga realistlik teha selliseid asju, eriti kui mehel veel nii kuldsed käed, siis saab veel erisoove ka täide viia. Zara papud on ka imearmsad! :)
  Ma küsiks veel voodikardina linki, ehk leidub kuskil sul?

  • Katre

   See oli kohustuslik ost jah, kui ta minu kottide vastu juba huvi hakkas tundma, sest õue minnes tuleb ju kott kaasa võtta (nagu emme). Nüüd õue minnes haarab alati oma kassikoti uhke preilina kaasa. :D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga