Ilu&Mood,  Laps

Annabeli ilunurk/pesuvahendid

Ma ei tea, mis Annabeli postituste seeria nüüd lahti on läinud, aga ma loodan, et te ei pahanda. Mulle lihtsalt ühtäkki kargas nii palju asju pähe temaga seoses, mida peaks teiega jagama või millest kirjutama või mida tahaks soovitada. Pikalt ei osanud temast miskit rääkida ja ühtäkki tahaks nüüd nii palju. :D

Igatahes, teekond selleni, et ma leiaksin niisugused beebi/lapsetooted, mida ma enam iialgi välja ei tahaks vahetada, on olnud… pikk (2aastat)? Võin öelda, et need, mis praegusel hetkel vannitoas on, on tõesti kiiduväärt tooted, mida ma ostaksin uuesti. Teate ju küll, et mõne asjaga on nii, et ostad ja on normaalne, aga mõtled, et järgmine kord ostaksid pigem midagi muud prooviks. Vot mina tunnen, et enam ei ole vaja otsida ja proovida, vaid hetke lemmikud ongi leitud. :)

Näiteks mäletan, et üheks kõige esimeseks katsetuseks oli kunagi mingist beebipakist tasuta saadud Johnsons’i beebišampoon, mis jättis juustele šampoonilõhna külge ja see ei meeldinud mulle üldse. Kui Annabel sündis, siis palusin oma isal endale Mothercare’st mingi beebiõli ja pesugeeli tuua, aga need ei köitnud ka sugugi. Nurme lasteseep oli okei, aga mulle ei meeldi seebid, sest nad jätavad naha kriuksuvaks jne.IMG_6384-1-2Meenutan, et siiani päris igal Annabeli pesukorral ma tema keha mingi pesutootega sisse ei möksi, vaid eelistan pigem puhast vett, aga ilmselgelt tuleb tema puhul ette ka olukordi, kus ta on ennast lihtsalt nii läbi higistanud või endale putru ja moosi juustesse möksinud, et tahaks millegagi ikka üle vahutada.

Erbaorganics beebišampoon (link) on 77% ulatuses orgaaniline. Sisaldab orgaanilist aaloed, lavendlit, kummelit ja mandariini ja EI sisalda parabeene ja mingit SLS’i, kui see kellelegi midagi ütleb (vabandust, et ma ei tea, mis see on).

Kui ma esimest korda selle šampooni kätte võtsin ja seda nuusutasin, siis olin ma natukene.. ehmunud, sest sellel on üsna tugev ja “vänge” lõhn. Tagantjärele mõistan, et see on vist lavendli aroom, sest ma sain hiljaaegu ühe lavendlilõhnalise toote veel, mis lõhnab üsna samamoodi. Mind ehmatas see, et ma kartsin, et pärast jääb lapsele ka see lõhn juustele külge ja siis pole ju tegu üldse nagu “puhta beebiga” vaid “ärašampoonistatud beebiga.”

Ühesõnaga, mulle täiega meeldib see ÜLIPUHAS titelõhn, kui ma teda kallistan või ta kaissu võtan, ja ma ei taha seda mitte mingite kõrvaliste aroomide ja lõhnade ära peita või kaotada. :D

AGA.. kummalisel kombel ei jää see lõhn sugugi mitte juustele külge ja haihtub välja loputades täiesti. Lapse pea lõhnab täpselt nagu üks puhas veega pestud pea lõhnaks, aga samas on juuksed ülipehmed ja puhtad, nii et mulle see toode täiega meeldib!

Hinnaks on 12 euri, aga kuna seda kulub vähe ja jätkub ülikauaks, siis hea toote eest pole seda palju. :)IMG_6389-1-2

Sense pesugeel (link) aaloe ja nisuproteiiniga on mu teine lemmik. Selleks sai ta kiirelt seetõttu, et ta on täiesti lõhnatu. Nuusutad ja lõhna ei tunne. Jällegi kohe punkt kirja, et ei pea last üle parfümeerima ja tema puhta naha lõhna kuskile ära kaotama. Dušigeel ka vahutab mõnusalt ja on üleüldse mõõ-nuus. Täielik lemmik!

Selle dušigeeliga juhtus ka niisugune “õnnetu” lugu, et ükskord sai Annabel selle potsiku kuidagi enda käte vahele, kui ma parajasti millegi muuga tegelesin. Tal õnnestus ka kork kuidagi lahti saada (või oligi see mul võib-olla lahti ununenud) ja siis ta lihtsalt kallutas-pigistas pea 70% sealt pudelist endale riiete peale, pähe, põrandale jne. Ehk siis üle poole tootest läks täiesti raisku.

Kui ma seda laga siis koristasin ja üleni geelise lapse pessu viskasin, tundsin suuuuuuurt kurvastust, aga ei öelnud sõnagi Annabelile. Ma olin lihtsalt nii kurb, et ma ei tahtnud temaga riieldagi. Juhtub ju ikka, kahju ainult, et nii hea kraamiga juhtus. :D

Hind pole ka muidugi väga kallis, 7.32 euri ja jällegi jätkub kauaks. Isegi see väike põhjake, mis pärast põrandale valamist pudelisse alles jäi, kestab juba 2 kuud ja jätkub veel mõneks korraks. :)

NB! Sense tootevalikus on veel igasuguseid ägedaid asju, mis mulle silma jäänud (link): tsingikreem mähkmelööve jaoks, ihupiim, beebipesu plekieemaldusvahend, lutipudelite pesuvahend, beebitarvete spray jms. Kui ma oleks kohe lapse sündides Sense toodetest kuulnud olnud, ma oleks neid kõiki tahtnud, sest ma usun, et ega teised tooted ka kehvemad sellest ühest ei ole. Tundub tõeliselt mõnu ja öko ja mis kõige olulisem, LÕHNATU, kraam!IMG_6391-1-2

Mõni aeg tagasi sain ma pisikese paki Madara’lt, kus sees oli ka kummeli pesugeel Annabelile (link). Kuna meil eelmine pesugeel veel kestab ja kasutan enne selle lõpuni, siis ma Madara tootest teen millalgi eraldi postituse, kui olen selle kasutusse võtnud. Küll aga võin rutakalt öelda, et ma ÜHE korra pesin Annabeli sellega ja see tundus peaaegu, et sama hea, kui Sense pesugeel. Mulle tundub, et nende vahel läheb tihedaks rebimiseks, kumb siis peale jääb. :)

One Comment

  • Kaisa

    mulle just meeldib kui kirjutad Annabelist, kuna mul endal ka väike tirts kodus kasvamas :) ja ma olen lugenud blogi alates Tema sünnist :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga