beebiblogi,  Ilu&Mood

Annabel Meria outfit video #1

See kampsun/tuunika/kleit on Annabeli vaieldamatu lemmik. Ma ei tea, kas seepärast, et see ongi tõesti ilus ja armas, seepärast et see on imeliselt pehme või seepärast, et ta lihtsalt külgetõmbavate mustade täpikestega on. Igatahes panin ma selle kampsuni riidepuule ja tema riidestangele teiste sekka rippuma, teiste riiete vahele isegi. Ja kui muidu Annabel eriti sealseid riideid alla ei kisu, siis vot just seda kampsunit on ta sealt teiste vahelt mitmeid-mitmeid kordi välja tuhlanud ja riidepuult maha kiskunud. Kindlasti mõeldes midagi sellist, et “Emmeeee, tahan seda selga panna – see on niiiii ilus!” ^^

Minule aga meeldivad selle juures kõige rohkem mõnusalt vaba (lohvakas) lõige, õrnroosad kuldse SÄDELUSEGA ääreosad/soonik ja nunnud pisikesed taskukesed.

Ma ei ole muidugi eriti osav ei pidevalt liikuva lapse filmimises, jooksu pealt fokusseerimises ega video monteerimises, aga ma nii nii väga tahtsin midagi sellist vahelduseks tema riietest teha. Enda õigustuseks mainin igaks juhuks, et ma ei tahtnudki kogu videot fookusesse ja plaanis oligi hästi palju fookusega mängida ja bokeh’t kasutada. Kas just nii palju, kui teda sai, aga ehk saate aru, mis ma mõtlen. Ärge siis unustage kvaliteet 720p panna. :)

tuunika/kleit › LINDEX

IMG_2327-1-2

10 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga