beebiblogi,  Fotograafia,  igapäev

Annabel Meria 9.kuu arstivisiit

Annabeli arstivisiidid toimuvad vastavalt kohustuslike uuringute kavale ehk siis kui on vaja teha mõni vaktsiinisüst või vereuuring. Seega iga kuu me arsti juures teda kaalumas-mõõtmas-näitamas ei käi. Täna oligi samuti see järjekordne harv juhus kui me 9-kuu kontrollvisiidil käisime, mille käigus tal näpust hemoglobiinitaseme teada saamiseks verd võeti. Järgmine visiit toimub alles 1-aasta vanuselt ehk 2.oktoobril, seega jah.. harv juhus. Muidugi kui vahepeal peaks mõni mure või haigus kimbutama, saab teha vahekontrolle ka.

Mõnda aega tagasi püstitati beebigrupis ka murelik teema selle üle, kas peaks laskma last selle vereproovi jaoks nõnda torkida või mitte.. osad perearstid ei pidavat seda vereproovi üldse tegema ja mõned ütlesid, et see on ilmtingimata kohustuslik. Minu arst on õnneks mõistlik inimene ja laseb kõike valida ja teha minu soovi järgi. Kuigi ma kartsin, et see väike näpuvereproov Annule haiget võib teha, lasin ma selle talt ikka võtta. Kuigi ta virk ja kraps on ja vaevalt rauavaeguse käes vaevleb, siis hingerahuks võiks ju ikka teada, kas tal piisavalt vajalikke toitaineid on. Minu õnneks ei teinud Annabel näputorke peale teist nägugi. Ei mingit kisa, ega lakkamatuid pisaraid. Kibeles ainult sülest maha, et saaks ringi tatsata. Muud polnud häda midagi. Huh, ma polegi õnneks lapsepiinaja ja haiget ei saanud keegi. :’)

Aga kuna niisugune täpsemate andmete teada saamise päev just nõnda harukordne on, jagan tänase päeva seisuga andmenumbreid siingi:

vanus: 287 päeva ehk 9 kuud ja 2 nädalat
kaal: 8040 grammi
pikkus: 70,5 sentimeetrit
peaümbermõõt: 43,5 sentimeetrit

Annu pluus ja mu lemmikud mustriga püksid: Lindex
(käbi pihus/suus oli ainus lahendus, et ta klõpsutamiseks natuke paigal püsiks)
IMG_9391-1-4 IMG_9382-1cIMG_9385-1 IMG_9386-1-4

3 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga