beebiblogi,  igapäev,  Kassijutud

Annabel ja Zóra

Kui alguses oli kass ikka väga pelglik lapse osas ja hoidis iga hinna eest eemale, siis viimasel ajal on olukord üsna pöördeliselt muutunud. Iga kord kui ma Annabeliga voodis vedelen, tuleb Zora ka seltsi. Küll aga tegi ta seda mõnda aega rohkem minu poole peal ja siis jõllitas üle minu turvaliselt, kes see seal minust teisel pool siputab ja ägiseb.

Nüüd on ta hakanud ka Annabeli poolele minema, lausa talle ligidale. Ükskord tahtis ta Annabeliga lähemalt tutvust teha ja sõbraks saada. Läks siis Anni jalgade juurde ja tahtis oma pead armsalt vastu neid hõõruda. Üritas vähemalt. Annabel aga muudkui siples ja peksis vaest kassi kontrollimatult jalgadega. Ausalt, seda oli nii kurb vaadata, sest kassil oli niiii siiras ja kurb nägu peas, et miks küll see pisike tegelane teda ei armasta. Alla ta aga ei andnud ja peksmine teda ära ei peletanud. Püsis veel mõnda aega seal.

Eile õhtul tuli ta samamoodi meiega voodisse ja läks kohe Annabeli ligidale, kes juba magas. Kukkus nurruma ja heitis siis pooleldi Annabeli jalgade peale toetudes pikali ja uinus. Ja seda oli nii armas vaadata! Paraku nii kui mina püsti tõusin, et oma kahte magavat kukununnukest pildile jäädvustada, tõstis kass peakese üles ja hakkas modelli mängima. Aga kui ma voodisse tagasi läksin, uinusime kõik kolmekesi teineteise kaisus uuesti unele. 

Igatahes väga tore näha, et asi vaikselt susisema hakkab nende kahe vahel. :)

IMG_4295c IMG_4297xc IMG_4305c

13 kommentaari

 • Kaisa Laine

  Mu vennatütar armastab meeletult meil kasse ja kass armastaks teda ka kui 5-kuune plikatirts tal kratist kinni ei võtaks. Muidugi see kass armastab pulstimist, aga kõrvalt vaatades hakkab kassist päris kahju! :D

  • Katre

   Kas kass käpaga ei ole äsanud? Ma kõige rohkem kardangi seda, et kui Annabel ka mingi aeg äkki kassi sikutama hakkab, siis üks hetk saab käpaga.. Tuleb küll silma peal hoida ja kassil küüsi piirata,aga ikkagi.

 • Egle

  Ma sain just eile isalt kõne teemal “Kassid ja beebide söömine”. Nüüd kui kiisukest keelt limpsamas näen, siis ütlen, et:”Noh, ootad oma suuremat suutäit jah?!” :D Loomale tuleb aega anda, küll ta harjub vaikselt ise ja kõik jäävad ellu.

 • elkss

  Kindlasti jälgi, et kiisu lapse pea peale magama ei läheks. Isegi siis kui sind toas ja läheduses pole;) on halb kogemus olnud aga õnneks sain õigel ajal jaole.

  • Katre

   Ta selline näkkuastuja ei ole, aga silma hoian peal küll jah, sest ta on komme kõhu või rinna peale astuda. Harjunud, et minu peale ju elu aeg niimoodi võinud ja siis teinekord pean teda ikka keelama, et “Ei, nii ei tohi tita peale astuda. Tema jaoks oled sa ju raske.” :)

 • Kerli

  Mu vanemate kass läks käpaga kallale, kui mul laps oli 4 kuune ( kass ise oli siis 6 kuune). Laps hüppa hüppekiigus ning ju kiisupoja tahtis ka mängida ja tõmbas lapsel üle silma käpaga. Õnneks midagi hullu ei juhtunud ainult paar kriimu ( oleks võinud silma vigastada). Mees andis kassile õppetunni ning nüüd ei tee kass lapsele midagi. Kui kass kuri on ja keegi tema juurde läheb siis hammustab/küünistab aga kui laps läheb ei tee midagi. Jäi see üks kord kassile hästi meelde.
  Ja eelmiste jõulude ajal jäi laps vale koha peale seisma, kui külaline kassiga mängis ning nüüd on otsaees väike arm, kus kass küünistas. Muidugi on käed kriimustatud, kuna koguaeg kiusab kassi. Nüüd saab ise aru, et on küünistamises süüdi (3aastane).

 • jeeeiii

  Nii armsad, tegelased. Mu kassid on enamasti jumala tuimad, kui ma neist pilti teen :D Sinu oma on aga tõeline modell! Meie ei saa aga oma kasse magamis tuppa lasta kui me magama hakkame jääma, sest kaks kassi nurruvad nagu traktorid ja teisele meeldib kõige kitsamate kohtade peal magada ja see lõppeb alati “mjääääääuuuuurrrrrrrrr” ehk siis kui keegi seda tola lömastama hakkab, tavaliselt siis mina :D

 • Luisa

  Vabandan teemast valja kommentaari eest, aga ma tahan juba ammu kysida, mis kaameraga on tegemist? Pildid on lihtsalt nii ilusad, et tahan endale kaa!!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga