beebiblogi,  igapäev

Annabel 1.kuu

Annabel sai siis täna, 26.oktoobril, 1 kuu vanuseks. Uskumatu kui kiiresti see aeg lennanud on. Kuu aega tagasi peitis ta end veel kuskil mu sisemuses ja nüüd oleme koos veetnud tervelt nii pika aja. Kui ka järgmised kuud nõnda kiirelt mööduvad, siis varsti ongi Annabel ju suur tüdruk valmis. :)

Tänase päeva puhul sai tüdruk selga muidugi ka jänkudega kleidi ja imeilusad pitsiga sokid, mis talle eile katsikuks kingiti. Ilm oli väga kurb ja sombune, kuid Annabel  ise on üldiselt küll rõõmus nii palju kui ta üleval jaksab olla. Pea terve päeva on ta aga hoopis põõnamisega sisustanud.

Kasvanud on ta selle kuu ajaga mõned sentimeetrid kindlasti. Mina saan mõõduks täitsa 55cm kanti juba, aga kohustuslik arstivisiit on meil järgmisel nädalal ja eks siis saab ehk täpsema mõõdu ja kaalu teada. Peahoidu on ta ka ikka kõvasti juba punnitanud ning ka eilsed külalised pidid tõdema kui tubli ta nii pisikese inimese kohta juba on.

Ühtlasi jäime tänasest kahekesi toimetama, sest issi läks üle lahe tööd rabama ja saame nüüd terves voodis laiutada. Veidi hirmutav tunne on küll juba hetkelgi üksi olla, sest terve see esimene kuu aega on alati keegi siin mul seltsiks/abiks/toeks olnud ja nüüd.. on mul jutustada vaid kassi ja Annabeliga, kes kumbki mulle sõnagi vastu ei räägi. Loodan mitte peast segi minna. :D Nii et tulge aga julgelt külla meile seltsiks. :)

annu112IMG_1359c IMG_1360c IMG_1362c annu11cIMG_1380cIMG_1432c IMG_1438cAnnabeli kleit ja püksid: F&F Tesco

11 kommentaari

 • ailialber

  Ma ikka täitsa loll, hakkasin nutma kui lugesin, et mees ära pidi minema. Lihtsalt nii jubedalt ei oota üldse seda kui minugi mees ära peab minema (okei, ta pole veel tagasigi tulnud :D).

  Nüüd on tore, saab iga kuu eksole sünnipäeva tähistada ja kooki süüa. Ma nii ootan :D

  • Katre

   Me kooki seekord ei söönudki. Annabelil ju sellest nagunii tolku ei ole veel ja ise pole ka väga suur koogisõber otseselt. Tissiotsa oleks pidanud küünla süütama pigem. :D

   Aga minulgi tuli pisar nii kui uks teiselt poolt lukku keerati. :P Eks tuleb meheta hakkama saada. Enamjaolt ju laps tegelikult vajab hetkel nagunii mind, aga lihtsalt tore kui keegi kogu aeg seltsiks on. Üksi tundub kuidagi .. kurb.. kuigi tegelt väike päike on kogu aeg toas küll, aga siiski.. :D

 • Ka

  Ma vabandan, et siia sellise küsimuse postitan, aga olen hetkel murest murtud ja ei saa oma lähedaste poole selle murega pöörduda, kuna nemad ei tea midagi ja ma ei soovi, et nad veel teaks.

  Aga küsimus oleks selline, et kuna said teada, et oled rase ning kuna arvele saab võtta? Mure seisneb aga selles, et mul on füüsiliselt raske töö ning olen 4.nädalat rase (rasedustest) ning ei tea mida edasi tegema pean, et kas saan kohe arsti juures kindlama vastuse (vereproov vms) ja siis peaks ju saama kergemale tööle või saab alles siis kui arvele võetud? Kuidas ma saan vältida muidu ohtu raseduse katkemisele, kui peaksin edasi tegema oma rasket tööd?

  Ette tänades!

  • Katre

   Oleksid võinud mulle facebookis või meilile ka kirjutada, aga muidu nüüd peaksid esmalt minema oma naistearsti vastuvõtule. Ta tuvastab siis ultraheliga raseduse. Nii vara veel ämmaemandat ei saa üldiselt, kuskil al 7-8 nädalast võib ämmaemanda juurde pöörduda.
   Naistearstile või ämmaemandale kurda ka oma tööasju ja tal on võimalik sulle siis väljastada kergemale tööle üleviimise leht kui seda vajad. :)

 • karin

  Ka-le:
  Eks pead praegusel hetkel ikkagi ise hoidma ennest, kui soovid rasedust säilitada. Arst võib ultraheliga kinnitada raseduse nii alles umbes 10. rasedusnädala paiku. Pane oma prioriteedid paika, kui soovid last, siis pead ise end hoidma. Kui küsimusi on, siis kindlalt helista ikka arstile, netist adekvaatsemaid vastuseid loota pole mõtet.

  • Katre

   Mul tuvastati ultraheliga 5-nädalal juba, aga see oleneb jah, kas on näha. Kõigil ei ole nii vara veel näha rasedust, seega on soovitatav ikkagi alates 7-8+ nädalal ultraheliga tõestada, sest siis peaks see rakuke juba kindlasti näha olema ja siis saab ühtlasi ka ämmaemanda juurde end kirja panna enamasti.

 • mar

  Veretestiga saab siiski juba ka viiendal nädalal vastuse, nii et googelda välja, kus see sulle lähim kliinik on, kus hcg-d saab testida ja esmaspäeval kohe proovi andma.

 • naine50+

  Kas sul Skype on?
  See oleks veidi abiks kaugelolevate lähedastega suhtlemisel.
  Samuti oleks hea suhelda teiste titemammadega, käia kasvõi koos jalutamas ja vahel külas.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga