beebiblogi,  igapäev

algus

Minu heleda valguse blogi saab siit nüüd oma alguse. Uus eluetapp on algamas ja seepärast tunnen vajadust ka mainida, et hetkel olen lapseootel noor naine. Nimelt 22-aastane (kohe-kohe augustis 23 saamas). Tahangi teid kursis hoida oma tegemistest sel teekonnal. Soov ülesmärkimisi teha tekkis kohe rasedusest teadasaades (kuid hetkel on nädalaid kogunenud juba hirmuäratavad ~27), aga kuna mul väga neid sümptomeid ei esinenud ja ei olles üleüldse kogu situatsioonist parajas meeltesegaduses, siis ei teadnudki esimese hoobiga, millest üldse kirjutada oleks. Olen elanud seega täiesti tavalise inimese elu, vaevuste vabalt. Ainsaks nähuks on kõht, mis muudkui suureneb ja nüüdseks aeg-ajalt ka seestpoolt mind togib.
Nüüd võtsin end lõpuks kokku, sest taipasin, et mälu ei ole igavene ja võib-olla oleks kunagi siiski tore lugeda iseendal, lapsel seda saagat. Ka on üks blogipidamise põhjuseid see, et ehk leiab siit endale huvitavat lugeda keegi, kes kunagi selles samas paadis istub, sest mina nimelt oleksin väga oma raseduse esikuudel tahtnud leida midagi sellist, kus keegi räägiks nendest asjadest. Näha seda elu kellegi teise vaatepunktist, sest alguses oli ikka tunne, et ma olen ainuke siin maamunal, kellega nüüd niisugune imelugu juhtus.
Rääkida plaanin ma siin kõigest: rasedusest, enda igapäevatoimetustest, kodust, perest, toidust, lapsesaamisest-kasvatamisest, sellega seosnevatest probleemidest ja millest kõigest muust veel, mis aeg-ajalt pähe võib hüpata – ettearvamatu nagu ma iseeneselegi olen.

Follow my blog with Bloglovin

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga