igapäev

Ah, käisin Küprosel…

Alustuseks tuleb öelda, et Küprosel oli mega lahe! Mis siis, et hotellitoast paraku väga kaugemale ei jõudnudki, aga juba hotellituba oli niivõrd uhke, et öösel kohale jõudes ja lennust väsinud olles, und küll peale ei tulnud kogu seda asja uudistades. Võinoh, tegelikult oli selle õige nimetus vist pigem apartment, kuna seal oli kaks magamistuba, kaks vannituba ja köök-elutuba.. ja RÕDU. Suur rõdu. Mullivanniga ja ilusa mõnusa vaatega loodusesse.

Kuna ma pidin algselt üksi minema, siis oli üks vannituba tohutult sisustatud igasuguste ilu- ja meigividinatega ja muidugi nende pisikeste armsate pesuvahenditega, mida võisin kasutada nii palju kui tahtsin ja kaasagi võtta. Ma aga võtsin sõbranna ka reisile ühes ja sellest polnud hullu – jätkus kõike meile mõlemale.

Meie apartmenti elutuba oli täidetud igasuguste muusikaliste asjadega ja nägi välja kergelt nagu helistuudio. Kapipealsed olid kõiksugu mikrofone täis ja mõtlesin, et Getter on raudselt seal varem ka käinud. Igatahes sai öösel lauldud ja nalja tehtud siis nendega.

Edasine plaan oli täitsa mitte magama minna, vaid hommikupaiku pesemas käia ja siis hommikusöök päikesetõusu saatel mõnusalt mullivannis vastu võtta ning hiljem linnapeale uudistama minna. Iseenesest kahju, et linnapeale muidugi ei jõudnud. UNI lihtsalt SAI LÄBI! :D

Enne Küprosele minekut oli unenäole päris pikk sissejuhatus ka, et kuidas kogu tripp alguse sai, nii et ju siis selle arvelt läks see lõpp natuke maksma. Vahelduseks päris mõnus reaalsuselähedane kogemus, et hea tujuga voodist üles tõusta. Samas jällegi tahaks nüüd PÄRISELT KA REISILE. Soojale maale. Mu isa näiteks peesitab hetkel päriselt Malaisia päikese all, samal ajal kui mina siin külmetan ja soojast maast unenägusid nägema pean. :))

Mida vahvat te täna unes nägite? :DMalaysia-Beach-View

8 kommentaari

 • Mannu

  Küpros on nii vapustavalt ilus, peaksid päriselt ka külastama seda paradiisisaart! :)

  Ise veetsin kolm hooaega seal töötades, minu elu parimad ajad ;)

 • Kertu

  Minu unenägu tundus täna nii reaalne, et öösel sai mitu korda üles tõustud.

  Terve pere näod peale minu muutusid just öösel karvasteks ja siis nad tulid mind pigistama, haiget tegema, see pidi olemagi nende saladus. Pere soovitas mul paksud riided selga panna, et siis ma ei saa väga haiget. Mulle see kohe mitte ei meeldinud ja otsustasin põgeneda. Selle põgenemise hirmus tõusingi ülesse ja väga raske oli taas magama jääda. Tahaks ikka lilli ja liblikaid unes näha :)

  Minul on hetkel väga mõnus soe, viibime juba 3-ndat nädalat Kariibi mere saartel, päeval 28-30 kraadi sooja, mõnus :)

 • K

  Mul oli nädal tagasi 3 ööd järjest samasugune unenägu, olin soojal maal. Oh kuidas tahaks tegelikult ka minna… noh, unistamine on vähemalt tasuta :D

 • Eneli

  Lugesin ja mõtlesin täiesti reaalselt, et oh, läksitegi reisile! Blogis ka veidi vaiksem olnud ja isegi ei kahelnud, kuniks jõudsin lõpuni lugeda… :D

 • Cathy

  Paistab, et ma ei ole ainus, kes luges ja mõtles, et oh tahaks ka soojale maale…kuni tuli välja, et see oli unenägu :D Hea vimka!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga