igapäev

Aeg küsimustele vastata

Mingi aeg tagasi algatas Mallu ühe ahelküsimustiku, mille saatis mulle edasi Kätu. Alguses ei planeerinud ma sellele vastamisega tegeleda, sest ma lihtsalt sakin küsimustele vastamises, aga paistab, et see on nii popp asi, et teisiti lihtsalt ei saa. Pealegi oleks viisakas vastata, kui keegi selle mulle edasi andis ja minupoolseid vastuseid ootab ja kindlasti on kuskil mingi konks ka mängus, et vastamata jätmise korral saadab sind mitu aastat õnnetut armastust vms, seega milleks riskida. Better not!

1. Kui sul oleks võimalik võtta endale ükskõik milline loom, siis kelle sa võtaksid?
Idee poolest leian, et mul ongi võimalik võtta ükskõik milline loom, kui ma vähegi tahaksin. Välja arvatud muidugi mingi pingviin või Bengali tiiger, eksole, aga tänase päeva seisuga olen jõudnud selleni, et ma lihtsalt ei taha ühtegi looma, sest ma olen laisk ja ei viitsiks teda pesta-kasida-jalutada või mida iganes muud temaga tegema peaks. Olen super rahul oma ühe kassiga, sest ta ei nõua palju tähelepanu ja saab omapäi hakkama. Loomi armastan ma siiski meeletult, aga paitaks ja hellitaks neid kuidagi teistes tingimustes, kui oma kodus. Samas.. kunagi kui peaks oma majas elama, siis tahaks suurt koera, aga selle saab ka võtta ainult siis kui mul on aega ja viitsimist temaga pidevalt tegeleda.

IMG_7827-1

2. Kelle blogi lugedes tekib sul tunne, et sa tahad minna ja temaga paar drinki teha?
Üldiselt ma eriti niisama dringitada ei armasta, aga kui sellist viisakat tegu teha, siis võiks seda teha näiteks Anna Elisabethi või Sandraga, kes tunduvad mõlemad ülimalt võrratud, sõbralikud ja positiivsed inimesed. Mitte, et kõik ülejäänud minu silma haaranud blogijad seda ei oleks, aga nende nimi lihtsalt hüppab selle tagasihoidliku plaaniga esimesena pähe. Hakkasin nüüd mõtlema, et kellega ma blogijatest ikka korralikult pidu tahaks panna ja alkohoolida, aga kurat.. kõik tunduvad internetis nii vaoshoitud ja korralikud inimesed, et ei teagi, kas keegi üldse nõnda pidu panna armastab? Kui jah, siis anna teada. :D Näost näkku aga tahaks  kindlasti ära näha ka Svea ja Britti. Ailiga võiks ka kadriorgu kärusid lükkama minna ja Liina vaataks ka üle. :D

3. Mis oli su viimane heategu?
Viimane, mis meelde tuleb on see, et andsin oma swedbankis kogutud boonuspunktid mingisugusele kasside varjupaigale. Eelviimane, mis meelde tuleb, on ka midagi sellist, et annetasin raha facebookis kellegi looma kuluka ravi toeks vms. Ega ma eriti vist nagu mingeid heategusid peale ei surugi kuskile. Olen teinekord lihtsalt viisakas ja pakun vanadaamile istet või muid selliseid igapäevaseid pisikesi asju, mida tähele ei pane.

4. Mis asjad sind närvi ajavad?
Kõige rohkem ajavad mind närvi vist lollid küsimused. Tihti on aga lugu nii, et küsimus on täiesti normaalne, aga mulle lihtsalt tundub loll. Teiseks ajab mind närvi, kui keegi facebookis kirjutab näiteks, et “Tsau, kuule…” ja siis jääb ootama, et ma midagi vastaksin. Ma ei saa aru, miks ei võiks inimene korraga oma lause lõpetada või küsimuse ära küsida. Miks ma pean ütlema “Noh?” või midagi säärast. Seda muidugi juhtub just inimestega, kellega eriti tihti ei suhtle ja siis on see nagu eriti tüütu. Samuti ei meeldi, kui hakatakse rääkima ja öeldakse tsau ja siis ma pean vastu ütlema, muidu enne vestlus edasi ei toimu. No ma ei tea.. ütle tere ja räägi edasi. Küll ma vastan. Kolmandaks ei meeldi mulle, kui pean end pidevalt kordama ja ühte asja mitu korda ütlema. Pooltel juhtudel, kui keegi palub mul end korrata, ütlen et “Ah, vahet pole,” või “Pese kõrvad ära!”

5. Mis oli viimane uus asi, mida sa sõid ja mida ennem mekkinud polnud?
Ma mekkisin mingi 3 nädalat tagasi elus esimest korda sushit ja täpselt nagu ma eeldasin ja aimasin, ma pettusin. Kõik on sushist nii vaimustuses ja mulle tundub, et maailmas muud süüa peaaegu enam polegi. Alati kui toimub mingi istumine või asi, teevad või tellivad kõik sushit. Olin oma ootused kõrgeks ajanud ja noh.. pole pooltki nii imetabane toit ju, mille pärast hulluks minna. :D Ma kartsin, et mulle ei meeldi sushi toore kala pärast, aga asi, mis mulle vastumeelne oli, oli hoopis see kleepuv ja nätske riis, yuk! Kui üldse riisi süüa, siis meeldib mulle, kui riis on nii 80% keedetud ja natuke krõmpsuv, aga mitte pehme näts. Samas pole ma mingi sushiekspert ja võib-olla sain halva partii? Annan sushile kunagi uue võimaluse.

6. Millal viimati nutsid? Miks?
Niisama õhtuti pisardanud olen ma viimasel ajal aeg-ajalt ikka. Seda eriti siis kui Annabel oma ööunne panemise täielikuks põrguks teeb, sest õhtuks olen ma lihtsalt nii väsinud ja igatsen nii väga olla lihtsalt omaette vaikuses. Miski muu nagu polegi tükk aega kogu maailma valu minu õlgadele pannud.

Küsimustikuga kaasneb ka kohustus see neljale inimesele edasi anda, aga kuna see meem on nii paljudes blogides juba, siis minul on järg kadunud, kes kellele selle edasi on andnud. Kiiruga tsekkisin, et pole näinud Eveli ja MissuKrissu vastuseid. Uudishimust loeks ka oma blogicrushide Anna Elisabethi ja Sandra versioone. :)

6 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga